Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Koně

     Pavel Holík a Blesk tvoří dnes již nerozlučnou dvojici. Blesk je patnáctiletý valach českého teplokrevníka, ale v jeho žilách koluje i arabská krev. Blesk je neobyčejně charakterní a spolehlivý kůň. Pro svoji dobrou povahu je často vybírán jako herecký kůň. Blesk okamžitě pozná, že je v "práci" a s klidem profesionála odveze na místo určení i úplného začátečníka. Moc dobře ví, že když je hodný a pěkně zakoulí očima, nikdo mu neodolá a dostane svoje oblíbené pochoutky. Jídlo je Bleskova nejoblíbenější zábava a pro kus chleba je ochoten si i kleknout nebo Vám dát přátelskou pusu. Blesk je hodně využíván pro různé show a kaskadérská vystoupení. Je častým hostem na farmě Bolka Polívky, účastní se westernových akcí ve Vochtánce a byl jako jediný kůň na freestylové motorkářské akci v Sazka aréně. Mohli jste ho také vidět ve filmech: Anděl páňě, Tři životy, Čachtická paní, Zdivočelá země a v mnohých dalších. Blesk je ustájen ve stáji Equi Hanuš a je tam moc spokojen.

Průjezd ohňem                           Jak jednoduše nasednout?                             Tak si mávej, mávej, mávej... Blesk ležící a spící                                                                          Stojka na zemi je nuda :-) 

 

 Vzpínající se Blesk

Romeo je dvanáctiletý valach českého teplokrevníka s trakénským původem. Romeo se zúčastnil několika filmů, např. filmu Peníze, Tři životy, Solomon Kane. Romeo byl dříve ježděn westernově, nyní je ježděn i v anglickém stylu a připravován pro práci filmového koně. Je ustájen na ranči Málkov, kde je používán i jako školní kůň na jízdárně. Do terénu potřebuje zkušenějšího jezdce. Romeo je talentovaný skokan, ničeho se nebojí a je spolehlivý jak pod sedlem, tak i při práci ze země. Umí i několik triků - poklonu, hrabání kopyty, ustupování a otáčení se za člověkem.. Se svojí bývalou majitelkou Markétou uměl i další triky, ale nám je nechce ukázat .

       Romeo                  Romeo ve filmu Peníze

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek